آخرین اخبار
ad
ad

دیگر عناوین مهم خبری

9 دیدگاه

 1. 1

  فرشاد راعی

  ساری سال‌هاست که مظلومیتی مضاعف را تحمل می‌کند و به عنوان شهری که مرکزیت استان مازندران را یدک می‌کشد، نتوانسته است رشد و توسعه یافته و نسبت به سایر رقبای خود در سایر مراکز استان‌ها عقب افتاده است.
  ……
  …..

  .
  به نظر شما آیا دلیل اصلی این عقب افتادگی ساری بعنوان مرکز استان و در نتیجه عقب افتادگی استان مازندران، شایسته نبودن ساری در جایگاه مرکز استان نیست؟؟؟
  آیا واقعا با توجه به شاخصه هایی که ساری ندارد همچنان تکیه زدن این شهر بر جایگاه مرکزیت استان در شأن استان مازندران و مردم شریفش استت؟
  آیا وقت آن نرسیده که آمل مرکز استان مازندران و ساری و تنکابن شهرهای ویژه شرق و غرب استان شوند؟
  آمل با توجه به اکثر شاخصه ها بهترین شهر برای مرکز استان مازندران شدن است. با مرکز استان شدن آمل شأنیت و پرستیژ استان مازندران در زمینه های تاریخی، سیاسی، اقتصادی، کشاورزی، توریستی، ورزشی و استراتژیک مرکزیت ثقل شما کشور حفظ خواهد شد……

 2. 2

  ناشناس

  بسیار عالی.حرف که مالیات نداشته باشه همینه.فقط بلدند با احساسات مردم بازی کنند وبا این وسیله برای خودشان تبلیغ کنند.

 3. 3

  یاسر

  آقای راعی حسادت از پیام شما میباره،با این دید شما طوری هستید که اگه پاش بیفته برای خودت از آمل که سنگشو به سینه میزنی میگذری،خجالت هم چیز خوبیه،،،ساری مادر شهرهای استانه،ازهمه لحاظ بالاتره،پس دیگه جایی این حرفارو تکرارنکن که شخصیت مردم آمل خراب میشه در دید دیگران…البته همه میدونن که همه جا استثنا وجود داره…

 4. 4

  دوست

  خوب هراز نیوز یه سوال آخه چی گیر شمامیاد عزیزم چپ و راست شهرداری ساریو میکوبی من خودم آملیم آمل کلان شهر شه حتما خوبه آره چون دوستان عزیزت هستن دیگه خسرو…ودوستان آهان قضیه پژو پارس شورای آملو در آوردی الان ماشین رفته بالا هااا

 5. 5

  ناشناس

  اقایون ساری از همه نظر از تمام شهر های مازندران۲پله بالا تره.این حرف هایی که می خوام بزنم دارای دلیل هست و شما می تونین در سایت شهرداری ساری و…تحقیق کنین.اقایان ساری جمعت۴۹۰۰۰۰نفر دارا است.الان با سه منطقه شهر و تاپایان۹۳ به۵منطقه شهری تبدیل میشه.
  پروژهای در حال احداث:نیروگاه زباله سوز که توانایی تولید برق داره
  شهربازی ساری که بزرگ رین در شمال کشور
  پاساژ سیتی سنتر
  پروژه رویایی پل تا پل که در ۳فاز است که بزرگ ترین پرژه تفریحی مازندران هست
  پل کابلی داراب.پل رو گذر رفت وبرگشت ذغال چال
  ساحل سازی دریا با استاندارد بین الملی
  سنگ فرش تمام خیابان ها
  میدان گاه ابن شهر اشوب که انتظار می رود از زیبا ترین معابر ایران شود که تمامی خیابان جمهوری سنگ فرش سنتی می شود.
  زیر گذر و پل اتحاد.
  و……
  ایا شمایی که این حرف ها را میزنید دیگر شهر های مازندران چنین امکاناتی را داراست؟شایان ذکر است که ساری بیشترین رو گذر در مازندران را دارا است.این پروژه هایی که ذکر شد تا پایان ۹۳ انجام میشود. پس اینکه ساری کلانشهر شده چیز دروغی نیست.

 6. 6

  یه مازندرانی

  در اینکه همه مردم مازندران اینو میدونن که ساری پیشرفته ترین و بزرگترین شهر استانه، هیچ شکی نیست و یه چیز واضح و مبرهنه! و این شهر بزرگ و تاریخی همیشه شایستگی و ظرفیت مرکز استانی رو داشته و داره. و افرادی که اومدن علیه این شهر و زحمات شهرداریش صحبت کردن، جز اینکه حسادت خودشون رو نشون بدن، چیز دیگه ای رو ثابت نکردن.
  پیشرفت و بالندگی و پروازت ادامه بده…..

 7. 7

  مصطفی طبرستانی

  اگه ساری مرکز استان طبرستان کلان شهر بشود ویا شده که عالیه ودر کل به نفع استان است .مگر اراک وسایر مراکزاستانها چی دارن

 8. 8

  ناشناس

  اراک پایتخت صنعت ایرانه

 9. 9

  ناشناس

  هیچ شهری تو مازندران جای ساری رو نمی تونه بگیره

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق این درگاه متعلق به گروه خبری هراز نیوز آمل میباشد ::
websitefooter2