با پایان یافتن هفته ششم لیگ برتر والیبال و پیروزی کاله مازندران مقابل پیشگامان کویر یزد و همچنین شکست گیتی پسند برابر پیکان، نماینده مازندران به رده دوم لیگ برتر والیبال صعود کرد.

در پایان هفته ششم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور که با پیروزی تیم والیبال کاله مازندران مقابل پیشگامان کویر یزد و شکست گیتی پسند اصفهان برابر پیکان تهران همراه بود، تنها نماینده مازندران به رده دوم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور صعود کرد.

کاله مازندران توانست تیم پیشگامان کویر یزد را مغلوب کند.

این نخستین پیروزی سه بر صفر کاله مقابل حریفان بود که این تیم توانست در سه گیم متوالی با امتیاز (25 بر 20) ، (25 بر 22) و (25 بر 16) به پیروزی برسد.

تنها نماینده مازندران در لیگ برتر والیبال در این بازی هماهنگ‌تر از گذشته بوده و کار گروهی بازیکنان ملی‌پوش و با تجربه در کنار جوانان جویای نام منظم‌تر به چشم می‌آمد.

در این دیدار بهروز عطایی به همراه همکارانش محمد شریعتی و آرنندو دامیان آرژانتینی با سرپرستی حسن منصوری در ترکیب تیم خود بازیکنانی نظیر علیرضا نادی، فرهاد نظری افشار، عبدالرضا علیزاده، حمزه زرینی، عادل غلامی، شهرام محمودی، آرش صادقیانی، رضا قرا، مهدی رنجبر و وحید سیدعباسی را به بازی گرفته است.

در دیگر دیدارهای هفته ششم لیگ برتر والیبال نیز تیم سایپای البرز در خانه با نتیجه سه بر صفر مقابل نماینده استان کرمان به برتری رسیده و کماکان صدرنشین این دوره از رقابت‌ها است و در دیگر رویارویی حساس لیگ برتر نیز گیتی‌پسند اصفهان در خانه میزبان پیکان تهران بود که با نتیجه سه بر دو بازی را به حریف خود واگذار کرد.

در پایان هفته ششم لیگ برتر بعد از سایپای 17 امتیازی، کاله مازندران بدون شکست با 15 امتیاز و معدل ست 25/2 بالاتر از رقبای خود در رده دوم جای گرفته همچنین تیم‌های پیکان تهران، شهرداری ارومیه، گیتی پسند اصفهان و شهرداری تبریز به ترتیب رده‌های سوم تا ششم را از آن خود کردند و در قعر این جدول 14 تیمی نیز تیم‌های مناطق نفت خیز جنوب و کرمان جا خوش کرده‌اند.

با توجه به آغاز تمرینات تیم ملی والیبال بزرگسالان کشورمان زیر نظر خولیو ولاسکو سرمربی با سابقه آرژانتینی جهت حضور در مسابقات قهرمانی والیبال جهان 2011 که در کشور ژاپن برگزار می‌شود، با پایان یافتن هفته ششم، بازی‌های لیگ برتر والیبال به مدت 35 روز تعطیل شده است.

در هفته هفتم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور که از 20 آذر ماه سال جاری کار خود را از سر می‌گیرد، کاله مازندران در سالن دوهزار نفری پیامبر اعظم(ص) شهرستان آمل میزبان شهرداری ارومیه است.

2 thoughts on “کاله مازندران به مکان دوم جدول لیگ برتر والیبال صعود کرد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *