سرپرست تیم ملی فوتبال کشورمان ضمن تشریح برنامه‌های این تیم گفت: علی کریمی و پژمان نوری به علت آسیب دیدگی نمی توانند تیم ملی را در دیدار مقابل بحرین و اندونزی همراهی کنند.
عباس ترابیان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: متاسفانه علی کریمی و پژمان نوری نتوانستند شرایط همراهی تیم ملی را در بازی‌های پیش رو پیدا کنند و در دیدار با بحرین و اندونزی غایب خواهند بود.

وی در ادامه افزود: کادر فنی تیم ملی از قبل تدابیر لازم را اندیشیده و با دعوت از محمد نوری جانشین علی کریمی را انتخاب کرده بود. امروز هم حسین بادامکی به جای پژمان نوری به اردوی تیم ملی دعوت شد تا کمبودی در دیدارهای پیش رو نداشته باشیم.

سرپرست تیم ملی فوتبال کشورمان با تشریح برنامه‌های این تیم گفت: تیم ملی ساعت 10:30 روز چهارشنبه تهران را به مقصد دبی ترک می کند و پس از نزدیک به 2 ساعت حضور در فرودگاه دبی این شهر را به مقصد منامه ترک می کند. براساس برنامه ساعت 16 به منامه می رسیم و نخستین تمرین تیم ملی ساعت 19 به وقت محلی در ورزشگاه ملی شهر منانه برگزار می شود.

وی ادامه داد: ما پیش از دیدار با بحرین می توانیم یک جلسه در زمینی که این بازی در آن برگزار می شود، تمرین کنیم که با درخواست “کارلوس کی‌روش” به جای پنجشنبه در روز چهارشنبه در این محل تمرین تیم ملی برگزار می شود.

ترابیان خاطر نشان کرد: پس از برگزاری دیدار مقابل بحرین بازیکنان، مربیان و کادر همراه تیم ملی بامداد روز شنبه از منامه به دبی می روند و سپس از فرودگاه این شهر به جاکارتای اندونزی اعزام خواهند شد.

سرپرست تیم ملی فوتبال کشورمان از مخالفت فیفا با درخواست فدراسیون فوتبال اندونزی برای تغییر محل دیدار این تیم مقابل ایران خبر داد و گفت: این بازی براساس برنامه اعلام شده قبلی در جاکاتاری اندونزی برگزار می شود.

وی در خاتمه تصریح کرد: حسین کعبی و حسین بادامکی مشکلی بابت همراهی تیم ملی ندارند. ویزای حسین بادامکی از قبل صادر شده است، چرا که نام او در فهرست ابتدایی تیم ملی درج شده بود. برای حسین کعبی نیز در فرودگاه روادید خواهیم گرفت.

تیم ملی فوتبال کشورمان خود را برای دیدار با بحرین در هفته چهارم از مرحله سوم مسابقات فوتبال انتخابی جام جهانی 2014 در قاره آسیا آماده می کند که روز جمعه 11 نوامبر 2011 (20 آبان‌ماه 1390) در ورزشگاه ملی شهر منامه برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *