دبیر هیئت کشتی مازندران از قهرمانی تیم کشتی آزاد نوجوانان مازندران در رقابت‌های قهرمانی کشور خبر داد.

غلامرضا نوری‌زاده اظهار داشت: این مسابقات که به میزبانی باقرشهر استان تهران در سالن فدک این شهر برگزار شد، کشتی‌گیران نوجوان سراسر کشور به مناسبت گرامیداشت روز دانش آموز به روی تشک رفتند.
وی گفت: با توجه به حضور کشتی‌گیران نوجوان سراسر کشور در نهایت این مسابقات با درخشش کشتی‌گیران نوجوان مازندرانی به پایان رسید.
نوری‌زاده تصریح کرد: در این مسابقات مازندران با سه مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز و با 73 امتیاز قهرمان شد و تیم‌های تهران و کرمانشاه نیز به ترتیب با 69 و 55 امتیاز دوم و سوم شدند.
وی درباره مدال‌آوران مازندرانی در این رقابت‌ها افزود: علی محمدزاده در وزن 50 کیلوگرم، حسن روزبه در 63 کیلوگرم و رضا مظفری در 69 کیلوگرم به سه مدال طلا رسیدند.
دبیر هیئت کشتی مازندران در ادامه تصریح کرد: مهرداد محمدی در 100 کیلوگرم به مدال نقره و علی شعبانی نیز در 85 کیلوگرم به مدال برنز دست یافت.
وی سطح کیفی این مسابقات را خوب ارزیابی کرد و افزود: این مسابقات که در حضور بیش از 350 کشتی‌گیر از 30 استان کشور برگزار شد، تیم‌ها رقابت نزدیک و تنگاتنگی با هم داشتند.
دبیر هیئت کشتی مازندران درباره قضاوت داوران این رقابت‌ها گفت: این مسابقات به جز در چند صحنه اعتراض‌های کوچک، مورد خاصی نداشت.
نوری‌زاده در پایان افزود: در این مسابقات کادر فنی فدراسیون کشتی نیز حضور داشتند و قرار شد که نفرات برتر اوزان مختلف به اردوی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان کشور دعوت شوند.فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *