درباره ما

با استعانت از پروردگار متعال سایت خبری تحلیلی هراز نو (هراز نیوز ) همزمان با فرارسيدن سالروز ولادت منجی عالم بشریت حضرت حجت (عج)  در تیرماه سال 1390 راه‌‌اندازي شد.

این پایگاه خبری با نام “هرازنو” از سوی معاونت محترم مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورخه 11/12/93 به شماره ثبت 93/30042  در زمینه اجتماعی و سیاسی به دو زبان فارسی و انگلیسی پروانه انتشار دریافت کرد .

مشی رسانه‌‌ای این سایت، تحلیلی – خبری است و اعضای تحریریه تلاش می کنند تا بارعایت انصاف تابلویی شفاف  از خواسته های مردم را در برابر مسئولان به تصویر بکشند و فارغ از جناح بندی ها با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و ابعاد مبهم  وقایع ،رویدادها و حوادث را تبیین کنند .

این مجموعه  نقد و تحلیل کارشناسانه دستگاه‌هاو عملکرد مسئولان را حق مردم شریف ایران دانسته و حق پرسشگری ایرانیان را به عنوان ولی نعمتان این کشور و وظیفه پاسخگویی مسئولان را به عنوان خدمتگزاران با جدیت دنبال می‌کند و تا پاسخگویی مسئولان  به پرسش های حق مدارانه مردم  از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد .تمام سعی ما بر این است که  در امر اطلاع‌رسانی مستقل وشفاف عمل نماییم و از هیچ گروه ، دستگاه و شخصیتی تاثیر نپذیریم ،در این مسیر  پيشرفت، سربلندي و سعادت كشور را مراقبت از منافع ملي، مصالح مردم و باورهاي ايماني در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی ، آرمان‌های انقلاب اسلامی ، امام راحل ، شهیدان و ولایت فقیه مي‌دانيم.
هراز نام رودی خروشان در شمال ایران می باشد که از دامنه های زیبای البرز سرچشمه می گیرد ودر مسیری پر پیچ و خم به دریای خزر می پیوندد و دریایی می شود .

این رود پرخروش از دل کوههای راست قامت ،همچون دماوند و از زلال چشمه هایی پاک می جوشد و هر مانعی را برای رسیدن به دریای حقیقت از پیش رو بر می دارد .
هرازنیوز  ایستا و ساکن نیست و همچون هراز پرخروش، پرتحرک، زلال، پاک، نماد پویایی و تحول در امر اطلاع رسانی خواهد بود .

مخاطبین ما همه مردم عزیز ایران اسلامی هستند ما هراز نو را هدیه ای رسانه ای از سوی مردم مازندران به تمامی ایرانیان می دانیم .

مخاطبان ارجمند مي توانند انتقادات ، پيشنهادات ، اخبار و مقالات خود را در قسمت “ارتباط با ما” و  harazno@gmail.com     یا nasiriamoli@gmail.com ارسال نمايند.

شماره تماس برای درج آگهی  ,

شماره تماس برای ارسال اخبار فوری   09117772034

 مدیر مسوول و صاحب امتیاز:
روزبه نصیری آملی
:nasiriamoli@gmail.com ،ایمیل
نشانی دفتر مرکزی آمل سبزه میدان خ آیت الله جوادی ، پلاک 21،  دفتر پایگاه خبری هراز نو

تمامی حقوق این درگاه متعلق به گروه خبری هراز نیوز آمل میباشد :: بهینه سازی، پشتیبانی و سئو سایت: سعید محسن زاده::