32 دیدگاه

 1. 1

  مازنی

  دست رد بر سینه گزینه مطرح استانداری مازندران

  پس از اعلام نتایج انتخابات ۲۴ خرداد و برگزاری همایش‌های تقدیر و تشکر از مسئولین ستادهای دکتر روحانی در مازندران اولین پرسشی که در این جلسات و محافل مطرح می شد این بود که مسئولین آینده استان چه کسانی خواهند بود؟ و مخصوصا صندلی استانداری مازندران به چه کسی خواهد رسید؟

  همایش اصلاح طلبان حامی روحانی در سالن هلال احمر ساری، همایش اصولگرایان حامی روحانی در اریکه آریایی، نشست اصلاح طلبان با سخنرانی موسوی لاری تنها بخشی از مراسمات برگزار شده بعد از انتخابات بوده است.

  و دراین میان چند روزی است یکی از گزینه‌های مطرح منصب استانداری مازندران ضمن نشست با روئسای اصولگرای ستاد دکتر روحانی در مازندران به دیدار برخی از علما و روحانیون مطرح استان رفته و در پی کسب نظر مساعد آنان می باشد اگرچه تنی چند از علما حمایت اختصاصی خود را از ایشان تکذیب کرده اند اما نزدیکان این فرد اخیرا برای کسب حمایت اصلاح طلبان استان نیز فعال شده اند

  لذا با فعالین سیاسی اصلاح طلب شهرستان‌ها جلساتی برگزار نموده و ضمن تخریب سایر گزینه‌های مطرح برای استانداری و طرح عدم همکاری یکی دیگر از گزینه‌ی مطرح استانداری با ستاد روحانی در ایام تبلیغات با وجود داشتن سابقه کار اجرایی – امنیتی در دولت سازندگی و ادعای کمک ۵۰۰ میلیون تومانی فرزند ایشان به ستاد نامزد جبهه پایداری در انتخابات اخیر به معرفی و طرح گزینه مطرح خود پرداخته که با واکنش تند حاضرین و دست رد آنان مواجه شده است. به طوری که در یکی از شهرستان‌ها حاضرین بر استاندار شدن نماینده سابق مجلس تاکید کرده و خبرسازی‌های اخیر پیرامون پذیرش معاونت عمرانی وزارت کشور از سوی ایشان را جو سازی برای بیرون راندن ایشان از لیست گزینه‌های مطرح استانداری خواندند.

  لذا در حالی که خبر می‌رسد این گزینه مطرح با تکذیبیه‌های علما و واکنش فعالین سیاسی شانس کسب کرسی استانداری مازندران را از دست داده است اما گزینه دیگر استانداری با وجود داشتن ارتباط دوستانه با رئیس دولت سازندگی و تکیه بر عملکرد عمرانی خود در یکی از نهادهای علمی استان می‌تواند پیشتاز کسب صندلی استانداری مازندران باشد.

  حال باید دید نتیجه نشست اصلاح طلبان مازندران که شب گذشته با حضور چهره‌های مطرح استان در نیاوران برگزار شده است به کجا خواهد انجامید.

  پاسخ
 2. 2

  حامد حیدری

  گزینه های احتمالی استان لرستان
  با توجه به اینکه گزینه جهت تصدی استان لرستان باید مورد تایید ستاد آقای دکتر روحانی در استان و نیرو های سیاسی داخل وخارج استان و از اعتدال و توانایی برخوردار باشد
  گزینه های احتمالی به نسبت اولویت و مقبولیت داخل استان و توانایی و شانس نصب:
  ۱)شجاع دریکوند فرماندار اسبق خرم آباد ،مشاور ارشد استانداران خوزستان و لرستان ،مدیر کل برنامه ریزی استان داری لرستان فرماندار پاوه و اورامانات ،فرماندار اندیمشک کاندیدای دوره ششم و هفتم مجلس شورای اسلامی خرم آباد که از مقبولیت بیشتری در بین سیاسیون و مردم نسبت به سایر گزینه ها و اعتدال در ایجاد وحدت سیاسی برخوردار می باشد و
  ۲)محمد مصدق
  مهندس مصدق مدیر کل اسبق صعنت ومعدن لرستان واز اصلاح طلبان نزدیک به دکتر عارف هم از گزینه های است که در برخی از محافل از وی به عنوان گزینه استانداری از وی نام برده می شود.
  دوگزینه بومی که از حمایت مناسبی در داخل وخارج استان برخوردار هستند

  پاسخ
 3. 3

  حامیان دکتر ربیع فلاح

  حامیان دکتر ربیع فلاح
  http://www.rabifalah.blogsky.com/

  پاسخ
 4. 4

  امیر

  اقای ربیع فلاح رییس ستاد دکتر روحانی در مازندران گزینه اصلی برای تصدی استانداری مازندران است
  این هم وبلاک حامیان دکتر ربیع فلاح
  http://rabifalah.blogsky.com/

  پاسخ
 5. 5

  علی

  بهترین گزینه برای استان اردبیل دکتر مهدی جوادی مدیر پاکدست ودارای روحیه تعامل

  پاسخ
  1. 5.1

   اربيل

   جوادی گزینه مناسبی برای خود شماست یا استانداری اردبیل ؟؟؟

   پاسخ
 6. 6

  ناشناس

  شجاع دریکوند برای لرستان نهایی شده است

  پاسخ
 7. 7

  رضایی

  دو بار تجربه ناموفق استاندار بومی در هرمزگان وزارت کشور را به اندازه کافی برای عدم تکرار این اشتباه با تجربه کرده است.
  آقای ساسان مبینی به عنوان استاندار هرمزگان انتخاب و قطعی شده و بزودی معرفی خواهد شد

  پاسخ
 8. 8

  صادق

  گزینه جدیدی به نام آزرمی(فرماندار سابق تهران بزرگ) نیز برای اردبیل مطرح شده است.

  پاسخ
 9. 9

  ناشناس

  سلام
  دکتر ابوالقاسم اقبالیان نیز یکی از گزینه های استانداری قم هستند.

  پاسخ
 10. 10

  ناشناس

  استانداری اردبیل لایق یکی از این سه نفر هستش
  حاج علی زین العابدین
  حاج فیروز احمدی
  حاج اقبال عباسی

  پاسخ
 11. 11

  كريمي

  سید محمود حسینی برترین گزینه استانداری سیستان و بلوچستان میباشد

  پاسخ
 12. 12

  كريم زائي

  استاندار سیستان و بلوچستان باید سعی گردد از جوانان بومی توانمند اقوام بلوچ و یاسیستانی اما بومی آشنا مشکلات و آگاه به منطقه باشد.فردی با معیارهای منطقه مردمی میانه رو دارای تفکر و انتدیشه توسعه ای و اقتصادی داشته و استعداد بهره گیری از ظرفیتهای موجود را داشته باشد و بتواند با توجه به منابع غنی معدنی و زمینهای حاصلحیز و داشتن راه به آبهای آزاد ضمن برطرف نمودن بیکاری قابلیت جذب نیروهای بیکار از سراسر کشور را داشته باشد . انشالله

  پاسخ
 13. 13

  نويد

  به نظر من دکتر سید مهدی جوادی یکی از گزینه های مطرح برای استانداری اردبیل است که مورد حمایت اقشار مختلف علمی و فرهنگی استان و فرد شناخته شده ای در عرصه های علمی و مدیریتی است و تاکنون سابقه مدیریتی درخشانی داشته است.
  به امید آن روز که آرزوهای مردم شریف استان اردبیل با دستان توانمند این مدیر لایق برآورده شود

  پاسخ
 14. 14

  همكار مهندس از گرمي ع.اص

  فقط اقبال عباسی

  پاسخ
 15. 15

  همكار مهندس از گرمي ع.اصلان زاده

  اقبال عباسی فرماندار لایق دیروز و استاندار شجاع و کاردان امروز حماییتت می کنیم.

  پاسخ
 16. 16

  تدبیر

  حرکت قطار استانداری اردبیل با نام دکتر سید مهدی جوادی در حال حرکت است انشاالله بخیر همه باشد.

  پاسخ
 17. 17

  رضا

  اقای عباسی با التماس وزانو زدن در مقابل نمایندگان مجلس حامی قالیباف در لیست انها قرار گرفت واینچنین شان دولت روحانی را بالا برد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  پاسخ
 18. 18

  كمال

  جوادی الحق و الانصاف گزینه مناسبی برای استانداری اردبیله.

  پاسخ
 19. 19

  كاردوخ

  پیام فرستادم اعلام کنم ؛ لطفاً برای گزینه ی بومی استانداری کردستان فکر نکنید چون اگر درست شود کلی منت است و اگر درس نشود وظیفه ی شرعی و قانونی (قانون نانوشته مبنی بر عدم بکارگیری کردها و سنی ها در پستهای کلیدی) خودتان را بجا آورده اید . ادامه بدهید چون ظالمی مثل صدام هم داشتیم….

  پاسخ
 20. 20

  سیعد

  دکتر سید مهدی جوادی ازگزینه های نهای استانداری اردبیل میباشد به مردمی بودن ؛ اعتدال گرا ؛وپایبندبه منشوراخلاقی دولت تدبیر وامید

  پاسخ
 21. 21

  جنوب کرمان

  استانداری کرمان باید از بین مردم جنوب این استان انتخاب شود زیرا در این سالها هیچ اهمیتی برای جنوب قائل نبوده اند و نخواهند شد

  پاسخ
 22. 22

  حبیب

  بنظر من دکتر رخشانی بهترین گزینه برای استانداری سیتان وبلوچستان است.زیرا شخصیتی است که به بلوچ وفارس اشرافیت وآشنایی کامل دارد ومیتواند اهداف ونظرات هردو قوم عمده استان را برآورده نماید.توانمند است .نه بلوچ است ونه سیستانی بلکه هردو است پس میتواند وحدت را به معنای آن دراستان ایجاد کند وبا برنامه های مفید ونظارت کامل باعث پیشرفت استان گردد.

  پاسخ
 23. 23

  حسین

  فقط دکتر رخشانی گزینه اعتدال دراستان سیستان وبلوچستان برای تصدی پست استانداری است.نایب رییس ستاد دکتر روحانی که دراصل طراح وبرنامه ریز اصلی ستاد ایشان بود نه رئیس ستاد.باانسجام وایجاد وحدت وهمدلی بین شیعه وسنی در سطح استان ،یکی از بهترین مدیران دربین ستادهای دکتر روحانی درسطح کشور بوده است.توانمندی-تعهد ،مردمداری واعتدال بخشی از خصوصیات فردی ایشان است.

  پاسخ
 24. 24

  علی

  س ۳۵سال سابقه مطبوعاتی-آشنا به استان -توانمند -عامل وحدت بین شیعه وسنی چون به هردو وابستگی دارد.نه بلوچ نه فارس بهترین گزینه دکتر رخشانی.اعتدال در عمل وبرنامه

  پاسخ
 25. 25

  اميرعلي

  آقای عباسی آبروی دکتر روحانی را با کارهای خود برد به نمایندگانی دل بست که برای قالیباف ستاد تبلیغاتی زده بودند

  پاسخ
 26. 26

  چه فرقی می کنه

  با سلام حضور مدیریت محترم سایت
  به نظر بنده جناب آقای دکتر جهانبخش محبی نیا با توجه به درایت و مدیریت بسیار بالا و نبوغ ستودنی در سیست و اقتصاد و تجربیات فراوان در ۴ دوره ای که در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند و همچنین راه اندازی بسیار عالی دانشگاه نو پای فرهنگیان و ساماندهی آن و جذب چندین دانشگاه در شهرستانهای میاندوآب و شاهین دژ و تکاب و گرایش به مسائل فرهنگی و آموزشی و جامعه شناختی و اینکه فردی ادیب و سخنور و دنیا دیده می باشند می تواند حتی در رآس وزارت خانمه ای مثل وزارت علوم و وزارت آموزش و پرورش نیز از گزینه های مطرح و کارساز برای تحول بنیادین در این عرصه ها باشد.

  پاسخ
 27. 27

  چه فرقی می کنه

  با سلام حضور مدیریت محترم سایت
  به نظر بنده جناب آقای دکتر جهانبخش محبی نیا با توجه به درایت و مدیریت بسیار بالا و نبوغ ستودنی در سیاست و اقتصاد و تجربیات فراوان در ۴ دوره ای که در مجلس شورای اسلامی در جایگاه هئیت رئیسه مجلس حضور داشتند و همچنین راه اندازی بسیار عالی دانشگاه نو پای فرهنگیان و ساماندهی آن و جذب چندین دانشگاه در شهرستانهای میاندوآب و شاهین دژ و تکاب و گرایش به مسائل فرهنگی و آموزشی و جامعه شناختی و اینکه فردی ادیب و سخنور و دنیا دیده می باشند می تواند حتی در رأس وزارت خانه هایی مثل وزارت علوم و وزارت آموزش و پرورش نیز از گزینه های مطرح و کارساز برای تحول بنیادین در این عرصه ها باشد.

  پاسخ
 28. 28

  چهارمحال و بختیاری

  دکتر سید نعیم امامی بهترین گزینه برای استانداری استان چهارمحال و بختیاری هستند.

  پاسخ
 29. 29

  چهارمحال و بختیاری

  برنامه های دکتر سید نعیم امامی را در سایت etedal-chb.vcp.ir مطالعه نمایید.

  پاسخ
 30. 30

  ناشناس

  بهترین گزینه برای استانداری آذربایجان شرقی مهندس احمدی زادسرای نماینده دو دوره مجلس شورای اسلامی وبرادر دوشهیدکه خود حامی دکتر روحانی می باشد

  پاسخ
 31. 31

  نداخلىل زاده

  باسلام.بنده ناچىزانه پىشنهادى درمورداستاندارى کردستان دارم واون هم اىنکه جناب اقاى دکترعبدالرحىم نوربخش روانتخاب کنىد که واقعافردى وظىفه شناس وسازنده است. البته بنده ساکن ارومىه هستم وازخدمات اىشان درپست هاى مختلف اگاهم براى همىن چنىن پىشنهادى کردم.باسپاس فراوان.

  پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق این درگاه متعلق به گروه خبری هراز نیوز آمل میباشد :: بهینه سازی، پشتیبانی و سئو سایت: سئوگذر ::