آخرین اخبار

16 دیدگاه

 1. 1

  آملی ریکا

  مثل اینکه قضیه دارد بیخ پیدامی کند غافل از اینکه هیچ کس نامه خبرنگار را جعل نکردند بلکه خودشان آن برادر عزیز در جریان نامه بودند لزومی نداشت که ایشان امضا بکنند یا نکنند دونفر دیگر معترض بودند اگر قصد جعل درکاربود اصلا به ایشان نمی گفتند که نامه راامضا کن جعل نامه زمانی صورت می گیرد که طرف از متن نامه اطلاع نداشته باشد دوما چرا فرماندار محترم اجازه می دهند که افرادی که خود را خبرنگار قلمداد می کنند وبرای کسب شهرت متنی را چاپ می کند که اصلا واقعیت ندارد ای کاش آنهائیکه ادعامی کنند که به فرماندار توهین شده نامه را می خواندن که اصلا توهینی در کار نبود بلکه واقعیت گفته شد !سوما هرچند که نگارنده نامه خود را معرفی نکر دبلکه من به شما معرفی می کنم آقای … هستند که با این سابقه پیشکسوتی چه راحت به خبرنگاران توهین می کند غافل از اینکه همان خبرنگار نماها دور برایشان هستند ونه خبرنگاران با صداقت ودلسوز شهرشان چهارما آن کسانی که ادعا دلسوزی شهر می کنند از سابقه بدشان در شهر …. توضیح بدهند که چطور از آن شهر رانده شدند وبه آمل آمدند پنجما چراخبرنگار آملی به خودشان نمی آیند که زمانی که …. چند سالی است که به آمل آمدند فتنه دربین خبرنگاران ایجاد کردند مگر همین خبرنگار بودند که درگذشته پشتگارهم بودند وصندوق تعاونی داشتند آیا درگذشته چنین اتفاقاتی را ما شاهد بودیم و همین خانم اعلام می کنند که آقای …. پیش دادستان وفرماندار شکایت کردند و!!!!!!!!! بگذریم شماره موبایل آقای …. اعلام می شود و ایشان می توانند به سئوالات شما پاسخ بدهند ….
  ضمنا از نصیری عزیز می خواهیم که پس از اطلاع از واقعیت مطالب را انعکاس بدهند تا تا خدای ناکرده با نوشتن چنین مطالبی وپس از کشف حقایق شرمنده نشوند .

  پاسخ
 2. 2

  راحله علی پور

  شتر دیدی ندیدی آفرین بر راوی مرحبا

  پاسخ
 3. 3

  ناهید نورانی

  روز نامه نگاران جوان یاد بگیرن استفاده از اتاق خبر دردی را دوا نمی کند به راوی دست مرازاد میگویم.

  پاسخ
 4. 4

  مهدی عقاپور

  یادآوری از بزرگان فرهنگ و ادب که در حقیقت از جمله مفاخر آمل به حساب می ایند دست مایه روزنامه نگاران پیشکسوتی چون راوی است که با قدر دانی از مهدی خان پرتوی صاحب کتاب فرهنگ عوام و امثال و حکم قدرشناسی راوی نشانه روح بلند اوست

  پاسخ
 5. 5

  کامران امینی

  خوندم ولی زیاد جالب نبود راوی بیشتر دقت کند

  پاسخ
 6. 6

  علیرضا

  خیلی خوب بود متشکرم از راوی

  پاسخ
 7. 7

  .....

  نمی دانم چرا به برخی آقایان که ادعای بی گناهی می کنند این حبر ثقیل آمده… آیا رفت و امدهای فردی که امضایش جعل شده به فرمانداری و هوارهایش به اینکه ایالهناس من نامه ای امضا نکردم جعل امضا نیست…. انگار آملی ریکا که همان جعل کننده امضا است خوب از خود دفاع می کند….

  پاسخ
 8. 8

  .....

  آملی ریکای عزیز که حساب و کتاب جعل امضاهای شما و دوستانتان از شمار کهکشان ها افزون تر شده است خوب شد این شتر دیدی ندید نوشته شد تا به خود آیید که در شهر چه باند اخاذی راه انداخته اید….. اگر کسی رانده هست یا خیر به خودش مربوط است که این همن مانند بسیاری جعل عنوان ها و روایت های شماست… خبرنگار تازه واردی که شما او را عامل اختشاش می خوانید فکر کنم حرفه ای ترین خبرنگار شهر شماست… مگر قبل از او خبر از آمل به جز گرفتن پول و رانت پخش می شد!!!!!!!!!!! اینگونه نگویید برادر انگار این تازه وارد دست خیلی ها را رو کرده است که بهتان بر می خورد … انگار میخواهید او هم مثل همه خبرنگاران بی اطلاع آملی چشم خود را بر روی باندبازی و رانت خواری شما ببنند.. این آیه را فراموش نکنید… جاءالحق و زهق الباطل

  پاسخ
 9. 9

  باند رقیب

  افرین بر شما خودتان دارید خود زنی میکنید
  شتر دیدی ندیدی .چون اگر ببینی چشماتو در میارن
  عجب مطلبی زدی داداش .تیر به قلب خورد

  پاسخ
 10. 10

  خبرنگار آملی

  واقعا دنیای عجیبی است، پر از دو رویی و نیرنگ و نفاق، آقای آملی ریکا جان یادتان می‌آید حدود پنج شش ماه قبل و یا بیشتر را به یاد دارید، در جمع همه اعضای انجمن خبرنگاران که الان این انجمن را قبول ندارید، به خاطر دارید، مراسم آشتی کنان را می‌گویم، مراسمی که قرار بود در آن همه سوءتفاهم‌ها با حضور پیشکسوتان و ریش‌سفیدان این عرصه برطرف شود. جلوی 30 نفر از اعضای انجمن با حدود ..سال سن زدید زیر گریه و به جان فرزندان‌تان قسم خورید که دیگر کاری به کار خبرنگاران آملی ندارید و حتی ………………………. فعالیت نکند، آخه … قبلی انجمن که واقعا فردی شیاد و کلاهبردار است نامه‌ای را به تعداد زیادی تکثیر کرده و در بین دوستان، آشنایان و مردم و محل کار …….. توزیع کرده که در آن توهین‌های ناروایی به شما و مدیرعامل فعلی انجمن به ناحق شده است، به خاطر می‌آورید که با گریه و زاری گفتید آبرو و حیسیت شما برباد رفت، بعد روبوسی و پایان قائله فردا دوباره با حکم همان آقای شیاد به دادگاه رفتید، نه خوب می‌دانم فراموش نکردید ولی چه شده که با همان آقای شیاد برادر شد و با هم همه جا هستید و به خیال واهی خود دست به تشکیل باند و گروه زدید خدا می‌داند ولی می‌دانم واقعا انسان‌های خودخواه و پول پرستی هستید وای به حال شما و خبر آمل که افرادی مث تو و آقای…. خود را پیشکسوت آن می‌دانید.

  پاسخ
 11. 11

  خبرنگار

  آقای املی ریکا شما که داعیه دار خبر و خبرنگاری هستید چرا؟ در محل شما رسم این چنین که فردی شوهر می‌کند از محل زندگی اش رانده می‌شود و یا اگر فردا دخترت ازدواج کرد از خانه‌ات رانده می‌شود و می‌توان اسمش را گذاشت رانده شده. واقعا برایتان متاسفام اول یک سوزن به خودتا بزنید و بعد یک جوال دوز به دیگران و همین خانمی که می‌گید فلان است همه به این باور رسیدند که فعالترین خبرنگار شهرستان است و دست ناپاک شما و دوستانتان را از اخازی و جیب بری در خبر قطع کرده است. .اقعا همانند چنین شیرزنی در خبر مازندران به ندرت پیدا می‌شود. مرحبا.

  پاسخ
 12. 12

  دانشجوی شمال

  شتر دیدی ندیدی مرا به یاد رایزن فرهنگی ایران در بغداد در زمان رژیم گذشته صاحب کتاب امثال و حکم و فرهنگ عوام شادروان مهدی پرتوی آملی نویسنده فرهیخته ای که در آرامگاه خانوادگی اش مدفون است خراب کردند! در شهر خودش غریبانه گوشه ای آرامیده است! راوی را نمی شناسم ولی با آثار قلم وی آشنایی دارم مثلا آخرین یادداشت آن فلانی غوزک پای من نمی شود به آن بلایی که آرامستان جهت بنرهای تبلیغاتی بلوار امام خمینی متاسفانه آورده اند جا دارد از این همه حق شناسی و مسئولیت پذیری در مقابل شهر آمل دارند سپاسم را تقدیم کنم..
  نگران نباش راوی تا سیه رو شود هر در او غش باشد

  پاسخ
 13. 13

  شهروند آملی

  آملی ریکا همان دو نفر باند به اصطلاح خبرنگاری هستند که در زمان حیات شادروان ایرج فرزانه سردبیر هفته نامه امواج خزر طبل رسواییشان را به صدا در آورده, و اکنون در آشفته بازار مسئولیت ها که متاسفانه به علت اینکه در جای خود گمارده نشده اند در نبود فرزانه ها به ادارات نفوذ کرده با مصاحبه ها و چاپ عکس های آنچنانی و ارسال صورتحساب ها به ادارات کسب درآمد می کنند.. بی خبر از اینکه در قانون مطبوعات آمده است تنها پرداختی اینگونه پول ها باید در سرتیتر مصاحبه ها عنوان رپرتاژآگهی قید شده باشد…متاسفانه به علت کم اطلاعی مسولین خصوصا حسابداری ها در سال این پرداختی ها چندین بار تکرار برای آنانی که ضرب شصت زنده یاد ایرج فرزانه را در زمان حیات وی خورده بودند کمتر اتفاق می افتاد این جاعلین امضای برخی از خبرنگاران در تعریف های به ناحق در کنار راهروها و مراکز دادخواهی آمل کارچاق کنی ها خانمان سوز از راه نامشروع پول در آوردن و کسب امتیاز نمودن در کارگشایی ها در پشت هفته نامه ها سنگر گرفتن برای براندازی خبرنگاران جوان عاشق و تشنه خبرنگاری که سعی و تلاش فراوان جهت تنویر افکار عمومی بدون توقع قلم به دست می گیرند و در حققیت با حفظ پاکدامنی خوار چشم آنان شده اند بدانند شتر دیدی ندیدی حق مطلب را ادا نموده است.. خبرنگاران جوان با قلم توانایشان در کنار خواهران همکار خود چون دژ مستحکمی در مقابل سواستفاده ها و پلیدی ها ایستاده و موقع ضرور بانگ رسوایی و کارچاق کنی های آنها در امواج خزر جهت روشن شدن افکار عمومی منتشر خواهد شد و با استفاده ازبیان فقید سعید ایرج فرزانه،

  ما زنده بر آنیم که آرام نگیریم
  موجیم که آسودگی ما عدم ماست…

  به روانش درودمی فرستم

  پاسخ
 14. 14

  بابلی

  چرا اینقدر تو سر هم می زنید واقعا شما خبرنگاران آملی بدبخت هستید که دنبال این چیزها هستید
  توهین به همدیگه میکنید زیرآب می زنید

  پاسخ
 15. 15

  نگاه از بیرون

  جنگ خلقان همچو جنگ کودکان
  جمله بی‌معنی و بی‌مغز و مهان
  جمله با شمشیر چوبین جنگشان
  جمله در لا ینفعی آهنگشان !!

  پاسخ
 16. 16

  مهتا

  خاک تو سر همتون که این قدر زیر آب زنید برای همتون متاسفم

  پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق این درگاه متعلق به گروه خبری هراز نیوز آمل میباشد :: بهینه سازی، پشتیبانی و سئو سایت: سعید محسن زاده::