آخرین اخبار
ad
ad

دیگر عناوین مهم خبری

5 دیدگاه

 1. 1

  علی صفاری

  از زمان حضرت ادم چند سال میگذرد وایا اثاری از انها هست ممنون

 2. 2

  farbod

  بسیار جالب و دوست داشتنی.واقعا دست مریزاد

 3. 3

  محقق

  باید دانست که تاکنون اثباتی در فرضیه داروین ارائه نگردیده و آنطور که مشخص است اساس و بنیانی دارد .

  اما چند نکته درباره فسیل های اشاره شده مختصرا مطالبی عنوان میکنم :
  اول : ” Australopithecus Afarensis ”
  « ال . ژُوکرمن» کابد شناس معروف انگلیسی که به مدت پانزده سال دستگاه های بدن میمون ها را مورد مطالعه قرار داده ، می گوید : « نتیجه حاصل از بررسی ها مرا به شگفتی واداشت و تحقیقات مقایسه ای که بر روی کالبد انسان آفریقایی انجام دادیم ، حاصل پر محتوایی در بر نداشت ، امکان ندارد بشود انسان آفریقایی را پدر بشر امروز فرض کرد » . ( آیا انسان میمون است ؟! ص ۱۳۶)
  بعد ها زوکرمن ثابت کرد که استرالوپیتکوس یک هومینید (انسانیان Hominid) محسوب نمی شود و با حساب های علمی و مستدل ، میمون بودن آن را عملا شرح داد .
  «چارلز اوکسناود» ، استاد کالبد شناسی و انسان شناسی دانشگاه شیکاگو ، پس از تحقیقات و بررسی های مفصل در این خصوص اینچنین نظرش را اعلام نمود « ادعا گردیده است که انسان آفریقایی ( استرالوپیتکوس) ، شبیه انسان امروزی بوده و در نتیجه پدر وی محسوب می شود . همچنین با اصرار زیاد سعی دارند روی دو پا راه رفتن و قادر بودن وی به ساخت ابزار و آلات را ، بقبولانند . در صورتی که با محاسبات آماری و مقایسه ای که بر روی سیستم چانه و دندان ها صورت گرفت ، عکس ادعای آنان ثابت شد . علاوه بر آن ، موجود فوق الذکر روی دو پا راه نمی رفته ، بلکه راه رفتن وی مثل اورانگوتان بوده است . ( مجله Nature شماره ۲۵۸ صص ۳۹۵-۳۹۸ سال ۱۹۷۵)
  و نیز «اشلی مونتاگو» که از مدافعین تکامل است در کتابش «یک میلیون سال نخست» صفحات ۵۱-۵۲ با اظهار نظری در این رابطه می گوید : «ساختمان و شکل جمجمه استرالوپیتکوس ها ، کاملا شبیه میمون های پیشرفته است . ( همچنین این مطلب در کتاب مبانی فراماسونری ص۴۰۴ -۴۰۶ و کتاب آیا انسان میمون است ؟! ص ۱۳۷)

  دوم : انسان نئاندرتال
  اینکه نئاندرتال های از نیای مشترکی باشند کاملا رد گردیده و از دایره خارج شده است .
  تفاوت ما با انسان نئادرتال تنها در نژاد و گونه بوده است و بس .
  دکتر بهزاد هم در کتاب داروینیسم و تکامل می گوید : آخرین گروه های نئاندرتالها با نخستین آدمیان زیر نوع ما یعنی هموساپینس ساپینس هم زمان بوده اند . یکی از این زیرنوعهای ما ، انسان کرومانیون بوده است که از ۵۰۰۰۰۰ سال پیش تا ۲۰۰۰۰ سال پیش در اروپا می زیسته است . (ص۳۷۴)
  کوپنس درباره اسکلت انسان نئاندرتال می گوید : این انسان آنقدر با ما متفاوت به نظر می رسد که نه تنها برای عامه مردم بلکه برای متخصصین هم به صورت یک شوک تکان دهند عمل کرد . (منشاء انسان ص۱۱۱)

  سوم: Homo Habilis

  در دهه شصت خانواده لیکی که همگی به شکار فسیل مشهور بودند فسیل موسوم به انسان قادر به استفاده از ابزار را پیدا ودر سلسله تکامل انسان وارد کردند. بنا به تعریف آنان این موجود دارای جمجمه ای بزرگتر از میمون های آفریقای جنوبی بوده بر روی دوپا راه می رفته و همچنین ابزار های چوبی و سنگی را به کار می گرفته است. بنابراین از نظر آنها این موجود احتمالا جد انسان بوده است.
  اما در اواخر دهه هشتاد نمونه های دیگری از این گونه کشف شد که توجه محققین بسیاری از قبیـل برنارد وود و لورنگ بریس را به خود جلب کردند .آنها با انجام پژوهش های فراوان بر روی این فسیل ها اعلام کردند که به دلیل شباهت بسیار زیاد آن با میمون های آفریقای جنوبی بهتر است آن را میمون قادر به استفاده از ابزار بنامیم یعنی به جای اصطلاح homo habilis از اصطلاح Australopithecus habilisاستفاده کنیم. شباهت هایی که این محققین متوجه آن شدند عبارتبود از دست های دراز، پا های کوتاه و استخوانبندی شبیه به میمون ها، همین طور انگشتان دست ها و پاهای آن برای آویزان شدن از درختان طراحی شدن بودندو نیز فک پایین آنها بسیار شبیه فک پایین میومن های امروزی و متوسط حجم جمجمه حیوانات بالغ آن۶۰۰سانتیمتر مکعب و این نشان می دهد که موجود مزبور یک میمون تمام بوده است. بنابراین فسیلی را که داروینسیت ها آن را انسان قادر به استفاده از ابزار می نامیدند چیزی غیر از گونه ای از میمون های آفریقای جنوبی نیست.

  چهارم : انسان پکن

  همچنین « وولیس Wollais» انسان پکن را با باریک بینی خاصی مورد تحقیق قرار داده و به این نتیجه رسید که جمجمه متعلق به میمون بوده است . وی در ضمن اعلام داشت که جمجمه های گچی مدل نیز به جمجمه شمپانزه و اورانگوتان شبیه اند . ( مبانی فراماسونری ص ۴۰۸-۴۱۰ و آیان انسان میمون است ؟! ص ۱۴۷)
  همچنین « م. بول» در کتاب « انسان شناسی » خود می گوید : « دندان ها و چانه کاملا خصوصیات میمون های عالی را دارند » و « دکتر ریچارد لیکی» در این باره می گوید : « مدارکی در دست است که نشان می دهد پیتکانتروپوس ارکتوس (انسان جاوه ) و سینانتروپوس پکیننسیس ( انسان پکن) در یک دوره می زیسته اند » ( مبانی فراماسونری ص ۴۰۸-۴۱۰ و آیان انسان میمون است ؟! ص ۱۴۷)

  دو نمونه دیگر هم فاقد ارزش هستند…
  و اما دلیل بیان این مطالب این است که این استکلت ها بدون دلیل و اثبات توسط داروینیست ها مورد استناد قرار میگیرند و همانطور که در این خبر هم مشاهد گردید بر این مبنا دست به طبقه بندی هایی اعجاب انگیز میزنند.
  والسلام

 4. 4

  بی نام

  ۷۰۰۰ سال

 5. 5

  ناشناس

  احسنت .بسیارعالی وکامل

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق این درگاه متعلق به گروه خبری هراز نیوز آمل میباشد ::
websitefooter2