آخرین اخبار

دیگر عناوین مهم خبری

29 دیدگاه

 1. 16

  پوریا

  سلام
  از شهردار مقتدر ساری واقعا متشکرم.
  امیدوارم هر روز شاهد پیشرفت شهرهای استانمون باشیم.

  پاسخ
 2. 17

  مهدی

  من معتقدم تمام کسانی که به ساری و شهرهای دیگه استان حسادت میکنند بومی نیستتند و فقط به دنبال تفرقه هستتند

  پاسخ
 3. 18

  سروش عظیمی

  تبریک به همه همشهریان عزیزم

  و با تشکر از آقای عبوری

  و به امید شکوفایی بیشتر …

  پاسخ
 4. 19

  ناشناس

  شهردار جوان با تشکر از زحمات شبانه روزی

  پاسخ
 5. 20

  مريم

  آقای عبوری واقعا بابت زحماتی که کشیدید از شما ممنونیم

  پاسخ
 6. 21

  بنده خدا

  واقعا یک مازندرانی اصیل هستید و خون مازنی در رگتان است. مرحبا

  پاسخ
 7. 22

  مریم

  آقای عبوری، واقعا زحمت هایه زیادی کشیدین. ساری مدتی بود که به حال خودش رها شده بود. واقعا از زحماتی که برای این شهر و مردم آن کشیدین تشکر می کنیم.
  امیدواریم که هرچه زودتر ساری به درجات بالایی از رتبه های دیگر شود.
  تنه خسته تن درد نکنه

  پاسخ
 8. 23

  احمد اصغری ساروی

  تبرییییییییییک. هم استانیهای عزیز خواهشمندیم به جای تفرقه انداختن و مقایسه کردن ساری با شهرهای خود به فکر آبادی مازندران به مرکزیت ساری باشید.شواهد گواه همه چیز می باشد و هیچ نیازی به اطلاعات شما نیست.خوش و خرم باشید.

  پاسخ
 9. 24

  شهروند

  سلام واقعا به تک تک مردم بزرگوار و با اصالت و خونگرم شهر ساری و شهردار محترم آن تبریک عرض مینماییم ان شاءالله در پرتو الطاف الهی این شهر ساری به ظرفیتهای بالای خودش در همه زمینه ها برسد و واقعا یک شهر توریستی شود ان شاءالله.شهردار محترم واقعا دست مریزاد ایکاش مدیران ما همه عین شما نه مثل شما بودن چه میشد این شهر….شهردار محترم دست شما و دست همکارانتان که شما را در پیشبرد اهدافتان یاری مینمایند درد نکنه و توفیق روزافزون از خداوند برای همه شما خواهانیم.

  پاسخ
 10. 25

  علی کلبادی

  پس چرا این خبر در سایت کلانشهرهای ایران نیومده من که هر چی سرچ کردم به جز رسانه های مازندرانی و شهرداری ساری این خبر درهیج سایت رسمی یا بخش خبر صدا و سیما تایید نشده اگه غیر ازاینه بنده رو مطلع کنید. اصولا این خبر باآیین نامه مخصوص کلانشهرها که حداقل پانصد هزار نفر جمعیت رو برای شناسایی کلانشهرها مشخص کرده مغایرت داره و براساس همین آیین نامه پانزده شهر ایران که همگی بالای رقم مذکور جمیعت دارند به عنوان کلانشهرمشخص شده اند که فهرست آن در سایت رسمی کلانشهرهای ایران موجود است.درخاتمه ضمن تشکر از شهردار محترم به خاطر زحماتی که متحمل می شوند ازایشان خواهش می کنم کارهای خوب خودشونو با پخش خبرهای غیر موثق لوث نکنند .به امید موفقییت روزافزون شهردار جوان وسختکوش شهر ساری آقای مهندس عبوری.

  پاسخ
 11. 26

  افندي زاده از اردبيل

  طبق آخرین مصوبه تقسیمات کشوری ، شهرهای با بیش از نیم میلیون نفر ، کلانشهر محسوب می شوند که از این کلانشهر ها ، شهرهای با بیش از یک میلیون نفر از تمام مزایای کلانشهر بودن استفاده می کنند و بقیه از بعضی مزایا استفاده نخواهند کرد.

  کلانشهرهای میلیونی : ۱ تهران ۲ مشهد ۳ اصفهان ۴ کرج ۵ تبریز ۶ شیراز ۷ اهواز ۸ قم

  کلانشهرهای درجه ۲ : ۹ کرمانشاه ۱۰ ارومیه ۱۱ رشت ۱۲ زاهدان ۱۳ کرمان ۱۴ اراک

  شهرهای دارای شرط کلانشهر شدن : ۱۵ همدان ۱۶ یزد ۱۷ اردبیل
  شهرهای مناشب کلانشهر شدن در آینده نزدیک : ۱۸ بندرعباس ۱۹ قزوین

  پس اگر با شرط حاضر حساب بکنیم ساری با جمعیت ۳۰۰ هزار نفر شاید هیچوقت تبدیل به کلانشهر نشود ( شرط حال حاضر ۵۰۰ هزار نفر )
  ولی شهرهای بخش مرکزی مازندران ( ساری ، قائم شهر ، آمل ، بابل و بابلسر ) با فاصله فشرده از هم تشکیل یک متروپولیت عظیم رو می دهند که واقعاً ارزش سرمایه گذاری های مخصوص کلانشهرها را ( مترو ، برجهای نماد شهر ، مونوریل و انواع طرحهای بزرگ شهری ) دارد.

  من این شهر جدید رو شهر مازندران اسم میگذارم ، شهری که بزرگترین شهر ایران هستش ، بیشترین فضای سبز رو در بین شهرهای ایران داره ، چهارمین شهر پرجمعیت ایران بعد از تهران ، مشهد و اصفهان هستش و مرکز استان مازندران هستش.

  واقعاً شهرداری های مرکزی استان چرا یک همچین شهری تشکیل نمی دن؟

  پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق این درگاه متعلق به گروه خبری هراز نیوز آمل میباشد ::
websitefooter2